Це не зашкодить акумулятору: як правильно зарядити телефон

Багато хто побоюється заряджати телефон короткими циклами, щоб не завдати шкоди батареї. Однак це лише міф. Навпаки, короткі цикли заряджання телефону не шкодять пристрою, а є для нього корисними.

Чимало користувачів намагається ставити телефон на зарядку, поки батарея не набере 100%, побоюючись знімати гаджет раніше, і це серйозна помилка. Фахівці не рекомендують чекати, поки він повністю розрядиться та зарядиться. Це більшою мірою батареї, ніж короткі цикли зарядки.

У старих телефонах, дійсно, батарея не була розрахована на неповну зарядку та переривання зарядку і справді могло призвести до поступового скорочення місткості акумулятора. Але сучасні гаджети значно від своїх попередників.

Наразі експерти кажуть, що заряджати телефони короткими сесіями – це, навпаки, корисно. Тому зовсім не варто турбуватися, якщо ваш мобільний заряджався лише кілька хвилин, а потім ви ставите його на невелику зарядку ще через час.

Варто додати, що телефон слід заряджати не більше ніж до 80%, а розряджати не нижче 20%. Залишати пристрій на зарядці на ніч краще не слід.


Не пропустіть