Це може “вбити” смартфон: що робити, якщо на екрані з’явився значок “крапля води”

Компанія Samsung розповіла клієнтам, що слід і чого не слід робити, якщо на телефоні з’явився значок у вигляді краплі. Подробиці повідомило видання The Sun.

Значок “крапля води” сигналізує про те, що вода потрапила в порт для зарядки. У такому разі підключати зарядний пристрій до телефона не можна. Але якщо користувач все ж зробив це, подача енергії припинитися.

Хоча більшість сучасних телефонів Samsung водонепроникні, це не означає, що немає ризику потрапляння рідини в різні роз’єми. Якщо в USB-порті пристрою є вода або рівень вологості перевищує задане значення, зарядка не підтримуватиметься. Цей захід безпеки, покликаний захистити телефон від пошкоджень і корозії. У компанії рекомендують вимкнути пристрій і дати йому повністю висохнути.

Експерти з Samsung не радять поміщати телефон у рис, або інші крупи, оскільки це принесе більше шкоди, ніж користі. Замість цього слід відключити гаджет пристрій від зарядного пристрою, а потім протерти його сухою тканиною. Його також можна обережно струсити (5-10 разів) портом вниз, щоб видалити зайву вологу. Потім, поклавши пристрій на стіл, можна висушити його за допомогою вентилятора.

Щоб бути впевненими в тому, що система виявлення вологи працює, необхідно оновити програмне забезпечення або перезавантажити смартфон. Також не зайвим буде очистити USB-кеш телефона, виконавши такі дії:

  1. “Налаштування” — “Додатки” — “Фільтрувати та сортувати”.
  2. Переключити на “Показати системні додатки”, потім натиснути “ОК”.
  3. Перейти до “Налаштування USB” — “Сховище”.
  4. Натиснути “Очистити кеш”.
Джерело ФОКУС

Не пропустіть