Три українських банки запустили обмін цифровими документами у додатку “ДіЯ”

ПриватБанк, А-Банк і віртуальний monobank запустили можливість шерингу цифрових документів за допомогою мобільного додатку «ДіЯ», повідомив віце-прем’єр міністр, міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

«Ми запустили послугу. Це цифровий шеринг документів. Вже приєдналися три банки. У нас – більш 30 банків на етапі адаптації цієї технології», – сказав він в ході брифінгу «Цифровізація банківських послуг: перші перемоги і плани».

«Сподіваємося, що взятий нами темп протримається два-три місяці, поки все банки не виявлять бажання стати учасниками спільної з «Дія» програми», – додав глава Національного банку України Кирило Шевченко .

Нагадаємо, раніше Національний банк України (НБУ) спростив процедуру віддаленої ідентифікації і верифікації банківських клієнтів з цифровим паспортом в мобільному додатку «Дія».

Як повідомлялося, ПриватБанк і monobank 5 жовтня запустили можливість віддаленого відкриття банківського рахунку за допомогою цифрового паспорта в мобільному додатку “Дія”.Не пропустіть