Експерти назвали три головні помилки при зарядці смартфонів

Смартфон став невід’ємної частини життя сучасної людини, але головною проблемою як 10 років тому, так і зараз, є процес зарядки акумулятора. Користувачі смартфонів заряджають їх у більшості випадків щодня, а то й кілька разів на день, допускаючи при цьому помилки, через які ті швидше ламаються та стають менш автономними. Експерти поділилися трьома основними помилками, які допускають користувачі смартфонів при зарядці, і хоч для когось вони можуть бути очевидними, багатьом буде цікаво та корисно це дізнатися.

Однією з найбільш частих помилок користувачів смартфонів є зарядка до ста процентів та розрядка до нуля. Слід розуміти, що сучасні літій-іонні акумулятори навпаки швидше втрачають свою початкову ємність від повного заряду та розряду, через що експерти рекомендують заряджати смартфон приблизно до 90 та розряджати приблизно до 10 відсотків, і таким чином вдасться досягти найкращих результатів.

Також не варто класти смартфон на зарядку, накриваючи його подушкою та книгою. Пристрій нагрівається під час зарядки, через що не варто ізолювати її і не давати адекватно відводити тепло. Були навіть випадки, коли смартфон перегрівався та загорався під час зарядки.

Ще однією важливою частою помилкою є зарядка з використанням не фірмових зарядних пристроїв. Це може призвести як до повільної зарядки, так і до неправильної швидкої зарядки. Слід використовувати адаптери та павербанки лише від перевірених виробників, оскільки це зекономить як час зарядки, так і ресурс самого акумулятора.

Не пропустіть