Truecaller та Microsoft дозволять користувачам створювати ШІ-голос для відповідей на дзвінки

Компанія Truecaller, відома своїм додатком для ідентифікації дзвінків, дозволить користувачам створити ШІ-версію свого голосу для відповідей на дзвінки.

Truecaller вже давно допомагає користувачам визначати та блокувати спам-дзвінки, і багато хто надає перевагу цій системі замість стандартної на телефоні. Тепер, завдяки співпраці з Microsoft Azure AI Speech, користувачі, які мають доступ до AI Assistant, зможуть записати свій голос. Цей запис буде використовуватися для створення AI-версії голосу користувача.

Як зазначає директор продукту Truecaller Рафаель Мімун, ця революційна функція додає користувачам відчуття знайомства та комфорту, одночасно демонструючи потужність ШІ у зміні способів взаємодії з цифровими асистентами.

AI Assistant від Truecaller аналізує вхідні дзвінки й повідомляє користувачів про причину дзвінка. Таким чином, вони можуть вирішити, чи відповідати самостійно, чи дозволити асистенту зробити це замість них. Ця функція, яка доступна лише у вибраних країнах, була вперше представлена в додатку Truecaller у 2022 році.

Раніше користувачі могли обирати серед кількох заздалегідь налаштованих голосів для представлення себе. Тепер, завдяки можливості записувати власний голос, сервіс стає ще більш персоналізованим.

Під час конференції Build, Microsoft продемонструвала функцію персонального голосу в Azure AI Speech, яка дозволяє людям записувати та відтворювати голоси. Проте, як зазначається у блозі Microsoft, персональний голос доступний лише в обмеженому режимі й для конкретних випадків використання, таких як голосові асистенти.

Microsoft автоматично додає водяні знаки до голосів, створених за допомогою Azure AI Speech, і випустила кодекс поведінки, що вимагає від користувачів отримувати повну згоду людей, яких записують, і забороняє їх імітацію.

Залишається побачити, наскільки добре персональний ШІ-голос впорається із завданнями порівняно зі звичайними голосовими повідомленнями.

Тепер кожен може відчути себе трохи футуристичніше, дозволяючи своєму ШІ-асистенту відповідати на дзвінки своїм власним голосом.

Джерело The Verge

Не пропустіть