Toyota об’єднається з компанією зв’язку для створення “розумного міста”

Обидві компанії вкладуть в проект 1,8 млрд доларів

Стало відомо про те, що найбільша японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor об’єднається з компанією зв’язку NTT для створення “розумного міста”. Мається на увазі, що в унікальному місті буде реалізований безпілотний транспорт, а також системи штучного інтелекту.

Крім того, компанії припускають, що енергія в місті буде використовуватися більш раціонально. На реалізацію даної ініціативи обидві компанії виділять близько 1,8 млрд доларів.

Нагадаємо, що про плани розробити “розумне місто” представники Toyota Motor повідомляли ще у січні поточного року. За їхніми словами, початок робіт заплановано на наступний рік, а розташувати прототип унікального міста компанія хоче біля підніжжя гори Фудзі в центрі Японії. Згідно з концепцією, в місті будуть експлуатуватися тільки безпілотні транспортні засоби, які не забруднюють навколишнє середовище. Будинки, у свою чергу, для створення максимально комфортних умов, будуть обладнані всіма видами роботів, а за допомогою систем штучного інтелекту буде відслідковуватися здоров’я жителів.