Тім Кук назвав причини відходу Джоні Айва абсурдними

Вони далекі від реальності, а висновки американських журналістів - і поготів. За словами Кука, зараз у Apple найталановитіші дизайнери

Генеральний директор Apple Тім Кук (Tim Cook) заявив в електронному листі журналісту NBC News Ділану Байєрс (Dylan Bayers), що опублікована виданням The Wall Street Journal стаття про причини відходу Джоні Айва ( до недавнього часу головного дизайнера Apple) є абсурдною. Нагадаємо, нещодавно це авторитетне агентство повідомило з посиланням на свої анонімні джерела, що Тіма Кука нібито абсолютно не хвилював дизайн продуктів його корпорації, через що Джоні Айв поступово втрачав інтерес до роботи над пристроями Apple і намагався якомога рідше з’являтися на роботі.

Привіт, Ділан. Сподіваюся, ти в порядку. Ця історія [стаття The Wall Street Journal про причини відходу Джоні Айва з Apple] абсурдна. Численні звіти і, звичайно ж, висновки не збігаються з реальністю. На базовому рівні це свідчить відсутність розуміння того, як працює команда дизайнерів і як працює сама Apple. Це спотворює відносини, рішення і події настільки, що ми просто не впізнаємо компанію, про яку йдеться в статті. [Нинішня] команда дизайнерів [в Apple] феноменально талановита. Як сказав Джоні [коментуючи своє звільнення], вони [команда дизайнерів] сильніша, ніж будь-коли, і я абсолютно впевнений, що вони будуть процвітати під керівництвом Джеффа [Джеффа Вільямса – головного операційного директора], Еванса [Еванса Хенкі – віце-президента з промислового дизайну] і Алана ( лана Дай – віце-президента по дизайну користувальницьких інтерфейсів). Ми знаємо правду і знаємо неймовірні речі, на які вони здатні. Проекти, над якими вони працюють, вразять тебе.

 

Нагадаємо, про відхід Джоні Айва з Apple стало відомо в кінці червня 2019 року – про це повідомила прес-служба компанії. Незабаром після цього, ЗМІ опублікували численні помилкові відомості про те, що дизайнер нібито розпрощався з компанією з кремнієвої долини. Насправді ж, він разом зі своїм другом Марком Ньюсоном (Marc Newson) готується заснувати компанію LoveFrom, а Apple стане одним з основних її клієнтів. Хоч відкриття дизайнерської студії заплановано на 2020 рік, «яблучна» корпорація вже замовила у неї кілька проектів.


Не пропустіть