Threads – 1 рік: головний конкурент X/Twitter налічує 175 мільйонів активних користувачів щомісяця

Threads, конкурент X/Twitter, який відгалузився від Instagram компанії Meta, запустився 5 липня 2023 року. За рік, що минув відтоді, соціальна мережа зросла до 175 мільйонів активних користувачів щомісяця. Цю новину опублікував сам Марк Цукерберг (у Threads, звісно).

Спочатку Threads зростала шаленими темпами, досягнувши 100 мільйонів користувачів всього за 5 днів після запуску. З того часу все заспокоїлося, але мережа продовжує зростати – у лютому вона повідомила про 130 мільйонів користувачів, а у квітні – про 150 мільйонів.

Команда Threads тихо святкує 175-мільйонний рубіж за допомогою нових кастомних іконок. Мобільний додаток було оновлено, щоб дати користувачам вибір з 5 іконок (на додаток до однієї за замовчуванням). Нові іконки будуть додаватися по одній щодня. Ви знайдете їх на вкладці “Ваш профіль” у додатку (торкніться іконки святкового торта). Зверніть увагу, що ці кастомні іконки доступні лише протягом дуже обмеженого часу, і ви повинні вибрати одну з них до 12 липня.

Мережа Threads взаємопов’язана з рештою імперії Мета. Станом на 25 червня користувачі з понад 100 країн світу можуть ділитися своїми публікаціями з усією мережею.

Instagram повідомляє, що 63% усіх постів у Threads – лише текстові. При цьому кожен четвертий пост у мережі містить принаймні одну фотографію. Окрім тексту та фотографій, у Threads дедалі частіше з’являються голосові нотатки, хоча їх частіше використовує молодь, ніж люди старшого покоління.

Джерело GSMArena

Не пропустіть