Tesla відбирає вже випущені Cybertruck у власників: відомі причини

За повідомленням видання The Verge, Tesla знову відкликає Cybertruck. Компанія випустила фізичне відкликання, яке може вплинути на майже 12 000 власників суперечливого транспортного засобу.

Ось як це відбувається. Компанія відкликає 11 688 автомобілів Cybertruck через несправний склоочисник, який може значно погіршити видимість під час руху. Вона також відкликає 11 383 електричні пікапи через обшивку кузова, яка може відкрутитися і створити небезпеку для інших людей на дорозі. Tesla заявила, що “не знає про жодні травми або смерті”, пов’язані з обома проблемами, повідомляє Quartz.

У повідомленні NHTSA про відкликання склоочисника зазначено, що Tesla замінить двигун склоочисника, як тільки власник принесе його в сервіс. Що стосується потенційно нещільного прилягання, то компанія застосує “стимулятор адгезії та стрічку, чутливу до тиску, або замінить відсутню аплікацію за необхідності”. Обидва ці виправлення будуть безплатними.

Це слідує за іншим значним відкликанням на початку цього року. Тоді мова йшла про несправну педаль акселератора, яка могла застрягти під час використання. Проблема з педаллю акселератора торкнулася майже 4 000 автомобілів.

Важко з’ясувати, на який відсоток продажів впливають ці відкликання, але це може бути майже кожен з них. Ще під час фіаско з педаллю акселератора у квітні Tesla повідомила, що на сьогодні вона виготовила та продала 3 878 автомобілів. Компанія не оприлюднила оновлених даних про продажі, але ці останні відкликання стосуються майже 12 000 автомобілів. Скільки ще вона могла продати з квітня? Можливо, люди розкуповують їх лише для того, щоб розмалювати антиелоновими графіті.

Cybertruck мав проблеми з моменту запуску, хоча більшість з них не досягли рівня відкликання. Споживачі скаржилися на загальну недостатню видимість, труднощі в умовах бездоріжжя, дорогий ремонт, нездатність їздити по снігу, малий пробіг і всілякі інші розчарування. Ціна на нього також починається від $82 000.

Джерело Engadget

Не пропустіть