Tesla патентує нову батарею, унікальну і дешеву

Спеціалісти, що працюють разом з компанією Tesla, розповіли про те, що їм вдалось зробити прорив у довговічності автомобільних батарей. Тому американська фірма опублікувала заявку на патент цієї батареї. Повідомляється, що вона є дешевою, високопродуктивною, і має тривалий термін служби.

Тому Джефф Дан зі своєю командою спеціалістів представив у Канаді результати своєї роботи у вигляді тестування нової батареї. Як повідомляється, цього літій-іонного акумулятора з вдосконаленим електролітом електромобілю вистачить більш ніж на 1,6 млн км.

Тепер компанія подала патентну заявку на винахід, в списку співавторів якого значаться Джефф Дан і його колеги. Він виглядає настільки схожим на попередню розробку, що є всі підстави вважати, що мова йде про той ж акумулятор. Зокрема, тут використовуються катоди з монокристалічного матеріалу NMC532, який добре зарекомендував себе з точки зору надійності, почасти тому, що їх зерно більше зерна стандартного матеріалу для катодів нікелю-магнію-кобальту.

Серед особливостей нового винаходу – дві присадки для електроліту, які підвищують продуктивність і термін служби літій-іонної батареї, а також здешевлюють виробництво в порівнянні з технологіями, в яких застосовують більше двох присадок.

За рахунок цього і досягається більш ефективна робота акумулятора.

На початку місяця Ілон Маск вперше офіційно заявив, що Tesla збирається запустити власне виробництво акумуляторних елементів. Зараз компанія закуповує їх у Panasonic. Взявши виробництво акумуляторів в свої руки, компанія зможе наростити обсяги їх випуску та уникнути можливих перебоїв з поставками.

Джерело Electrek

Не пропустіть