Тепер ви можете легко прослухати сторінку в Chrome для Android

Google Chrome для Android не пропонує безліч варіантів доступності, але, схоже, веббраузер щойно отримав ключову функцію в цьому відношенні.

9to5Google помітив нову опцію “прослухати цю сторінку” в Chrome для Android, Android Authoruty теж побачили цю функцію в Chrome на Pixel 7 Pro (версія 126.0.6478.71). Погляньте на зображення нижче.

Натисніть “прослухати цю сторінку” в меню з трьома крапками в Chrome, і ви почнете відтворення поточної сторінки з перетворенням тексту в мову (TTS).

Власне віджет відтворення є повнофункціональним, пропонуючи елементи керування відтворенням/паузою, кнопки для переходу вперед або назад, часову шкалу, яку можна очистити, а також регулювання швидкості відтворення. За замовчуванням Chrome також виділяє уривки тексту в статті, які вимовляються, хоча це можна вимкнути.

Опція “прослухати цю сторінку” також пропонує 10 голосових варіантів англійською мовою, що охоплюють акценти для США, Великобританії, Індії та Австралії.

На сторінці підтримки Google підтвердив, що підтримуються й інші мови, а саме: арабська, бенгальська, китайська, англійська, французька, німецька, гінді, індонезійська, японська, португальська, російська та іспанська.

Ця функція поки що недоступна в Chrome для комп’ютерів, хоча Microsoft Edge пропонує функцію TTS вже деякий час. Тож ми сподіваємося побачити опцію “прослухати цю сторінку” і в повноцінному десктопному Chrome.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть