Telegram став другим найбільш завантажуваним додатком в США

За даними аналітиків Sensor Tower, з минулої середи по суботу Telegram встановили понад півмільйона разів.

Мессенджер Telegram вже займає друге місце в рейтингу найбільш завантажуваних додатків в США. Його популярність в країні різко зросла після того, як Twitter заблокував акаунт президента США Дональда Трампа, а компанії Apple і Google видалили зі своїх магазинів додатків популярну соціальну мережу його прихильників Parler.

Менш ніж за тиждень, з 6 січня, коли прихильники Трампа пішли на штурм Капітолію, по 10 січня, месенджер Telegram скачали близько 545 тисяч разів — це утричі більше, ніж тижнем раніше.

Експерти вважають, що на зростання популярності Telegram також вплинула нова політика іншого популярного месенджера — WhatsApp. Нагадаємо, 8 січня стало відомо, що персональні дані користувачів WhatsApp будуть доступні для всіх додатків Facebook. Засновник Telegram Павло Дуров підтвердив, що після введення нових правил WhatsApp в Telegram стало помітно більше нових користувачів.

Нагадаємо, нещодавно творець Telegram закликав відмовитися від iPhone на користь Android. Павло Дуров вважає, що гаджети на базі iOS обмежують свободу користувачів, тому що фактично визначають, які програми ті можуть завантажувати, а які — ні.

Джерело GizChina
Не пропустіть