Telegram отримав велике оновлення: важливі нововведення

Ще в месенджері тепер можна приховати свій номер телефону від усіх користувачів, які не є контактами

Команда розробників месенджера Telegram оголосила про випуск великого оновлення під індексом 5.11.

У новій версії додатків для операційних систем Android і iOS представлено кілька нововведень, пов’язаних з конфіденційністю і кастомізацією інтерфейсу. Також однією з головних нових функцій заявлена ​​можливість відправки відкладених повідомлень, що працює у всіх чатах, включаючи «Вибране».

Відкладені повідомлення

В попередньому оновленні Telegram додав зручне меню при утриманні кнопки відправки. Раніше в ньому пропонувалося тільки відправити повідомлення без звуку. Тепер в меню з’явилася нова опція, яка допоможе планувати відправку повідомлень в заданий час.

Для відправки відкладеного повідомлення потрібно утримувати кнопку «Відправити» в будь-якому чаті і вибрати “Відправити пізніше». Функція працює в тому числі в чаті «Вибране», перетворюючи заплановане повідомлення в нагадування для самого себе.

У момент відправки будь-якого відкладеного повідомлення користувач отримає відповідне повідомлення.

Редактор тем і хмарні теми

Вперше налаштовувати зовнішній вигляд Telegram стало можливим в 2017 році, коли з’явилися готові теми оформлення. В оновленні Telegram 5.11 дебютував повноцінний редактор тем, що дозволяє вибрати не тільки попередньо встановлені кольори, але і будь-які інші в палітрі.

Крім кольору акценту, можна підібрати свій колір для кожного елементу інтерфейсу. Більш того, користувачі мессенджера тепер можуть зберігати власні теми в хмарі. Якщо поділитися спеціальним посиланням, то при натисканні одержувач автоматично активує цю тему разом з вибраними шпалерами на своєму пристрої. Примітно, що при внесенні змін до теми вона оновлюється для всіх користувачів, які нею користуються.

Оновлений дизайн меню для повідомлень

Меню дій для повідомлень оновлено в стилі iOS 13 – відповідь, копіювання, пересилання та інші опції об’єднані в загальне меню з використанням останніх гайдлайнів Apple. Починаючи з Telegram 5.11 користувачі також можуть виділити будь-яку частину повідомлення, щоб скопіювати її чи поділитися з іншими, а не тільки повний текст.

Нові настройки конфіденційності

При встановленні значення «Ніхто» в розділі «Номер телефону» в настройках конфіденційності з’являється нова опція «Хто може знайти мене за номером». Користувачі, які зберегли свій номер в контакти, будуть бачити його і в Telegram, однак якщо ви не додавали їх в свої контакти – вони не зможуть зіставити ваш аккаунт з даним номером.

Інші нововведення

  • Нові анімовані емодзі додані при відправці ?, ?, ?, ?, ? або ? окремим повідомленням.
  • Підтримка автомобільного режиму CarPlay.
  • Розширена підтримка Siri.
  • Покращена підтримка VoiceOver.

Не пропустіть