Telegram додав нові функції

Моя улюблена — гральний кубик.

Розробники Telegram випустили величезне оновлення месенджера — тепер численні канали можна розділити по папках, а імовірність пропустити важливе повідомлення зведена до мінімуму.

Версія Telegram 6.0 дозволяє організувати чати по папках. Тепер сімейні контакти, робочі бесіди і канали з мемамі перестануть плутатися. Крім того, в додатку прибрали обмеження на кількість закріплень (їх було 5) — тепер вгорі буде відокремлено стільки каналів, скільки користувачеві справді потрібно.

Створювати папки можна з урахуванням гнучких налаштувань або використовувати рекомендовані за замовчуванням. Усередині папок можна закріпити будь-яку кількість каналів або бесід, щоб нічого не втрачалося. Спеціальна вкладка для папок з’явиться й в десткопній версії.

Розробники також додали можливість для великих каналів, у яких більше тисячі підписників, отримати детальну статистику.

У додатку для Android з’явилася функція запису відеоповідомлень з анімацією. Крім того, з’явилися нові анімовані емодзі і стікери, присвячені коронавірусу.

З апдейтом користувач також отримав можливість кинути віртуальний кубик, щоб випробувати удачу або вирішити долю інтернет-дискісії.

Оновлення вже доступне для пристроїв iOS і Android.

Джерело Telegram
Не пропустіть