Техніку Apple не виготовлятимуть в Китаї через торгову війну з США

Для цього у корпорації вже є досить виробничих потужностей в інших країнах. Наскільки вони дорожчі - невідомо

Представник Foxconn, найбільшого в світі контрактного виробника електроніки, розповів про готовність організації перенести випуск призначеної для продажу в США «яблучної» техніки за межі Китаю. Очевидно, що дана заява послідувала через торгову війну між американською та китайською владою – недавно Дональд Трамп пригрозив ввести додаткові податки на продаж вироблених в Піднебесній товарів.

«25% наших виробничих потужностей знаходяться за межами Китаю. Цього достатньо, щоб задовольнити попит на техніку Apple в США », – заявив начальник відділу напівпровідникових технологій Лю Янг-вей і додав, що в разі потреби корпорація готова додатково скорегувати свої виробничі лінії.

Залишається загадкою, як перенесення частини виробництва техніки Apple за межі Китаю позначиться на її вартості. У будь-якому випадку, це повинно хвилювати насамперед жителів США, оскільки всі інші країни не збираються вводити додаткові податки на продаж випущеної в Піднебесній техніки, і Apple навряд чи буде переносити з Китаю виробництво своїх пристроїв для всього іншого світу. За даними Bloomberg, «яблучна» корпорація ще не просила свого тайванського партнера будь-яким чином змінювати стратегію виробництва.


Не пропустіть