Таким буде фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5

У Xiaomi Mi Band 5 з'явиться набір нових можливостей для моніторингу занять спортом та фізичного стану користувача

Незабаром Xiaomi випустить нову модель Mi Band – фітнес-браслет п’ятого покоління. За традицією він отримає безліч поліпшень і впізнаваний дизайн, який давно виправдав свою ергономічність.

У китайській соцмережі Weibo опубліковані перші фотографії Xiaomi Mi Band 5, а також наведені приблизні технічні характеристики новинки.

У Xiaomi Mi Band 5, за даними інсайдерів, використовується кольоровий OLED-екран, діагональ якого збільшена з 0,95″ до 1,2″. Габарити гаджета при цьому не збільшились, що, як і у випадку зі смартфонами, досягається за рахунок зменшеної рамки екрану.

Сам фітнес-браслет при цьому як і раніше вкладений у невеликій закруглений корпус, який кріпиться до гумового ремінця і дістається звідти на час підзарядки від спеціального USB-адаптера. Не виключено, що йому підійде зарядка від попередніх моделей Mi Band.

У Xiaomi Mi Band 5 з’явиться набір нових можливостей для моніторингу занять спортом та фізичного стану користувача. Він навчився вимірювати рівень кисню в крові, що дозволить виявляти причину поганого самопочуття, а жінки зможуть з його допомогою стежити за менструальними циклами. Крім того, додано п’ять нових видів спортивних тренувань.

Передбачається, що Xiaomi Mi Band 5 буде представлений в Китаї у червні і через місяць з’явиться в інших країнах. Швидше за все, він буде коштувати приблизно стільки ж, скільки Mi Band 4 на старті продажів.Не пропустіть