Так буде виглядати новий смартфон Xiaomi з 12-кратним оптичним зумом

Зображення чохлів для Mi CC10 демонструють дизайн новинки. Але поки неясно, чи можна цьому вірити

Минулого літа Xiaomi представила в Китаї нову лінійку смартфонів Mi CC. Моделі цієї лінійки в підсумки вийшли на міжнародний ринок у вигляді Mi A3, Mi 9 Lite і лінійки Mi Note.

З огляду на те, що з моменту анонсу моделей Mi CC9 пройшло близько року, варто очікувати швидкого анонсу Mi CC10. І Taobao вже з’явилися захисні чохли для такої моделі, які щей дозволяють оцінити дизайн майбутнього апарату.

Звичайно, інформація неофіційна, тому вірити їй на 100% не можна, але дуже часто саме виробники чохлів є першими, хто зливає в Мережу дизайн ще не представлених смартфонів.

Якщо в цей раз все так само, то нас чекає смартфон з круглим блоком камер, на якому розташується чотири датчика. На зображенні смартфона в чохлі не видно фронтальної камери, при цьому немає і вирізу для висувного модуля. Швидше за все, нас все ж чекає або каплевідний виріз, або отвір в екрані.

Про параметри даних немає, але ранні чутки приписували смартфону 108-мегапіксельну камеру, 12-кратний оптичний зум і неанонсовані SoC Snapdragon 775G з підтримкою 5G.Не пропустіть