Святий Майнкрафт! У грі незабаром може з’явитися сервер Ватикану

Це буде місце, де гравці зможуть проявити себе у «менш токсичному» середовищі

Minecraft – один із феноменів сучасності. Наприклад, в цьому році аудиторія гри досягла 112 млн осіб, адже проекту вже 10 років. Священик Роберт Баллесер вважає, що свій сервер в Minecraft потрібен навіть Ватикану. Єзуїтський священик заявив, що хоче створити у грі сервер Vatican Minecraft. Звичайно, не просто так. На думку Баллесера, це буде місце, де гравці зможуть проявити себе у «менш токсичному» середовищі. Вони зможуть будувати відносини, які, як сподівається священик, потім можуть бути укріплені в реальному житті.

Баллесер відомий тим, що веде свій подкаст про технології. Крім того, він закінчив Університет Санта-Клари. Священик прагне використовувати свою технічну освіту, щоб допомагати церковним керівникам спілкуватися з великою кількістю людей. Баллесер сподівається, що сервер в Minecraft якраз буде відповідним каналом для подібного роду спілкування, а також дасть гравцям можливість побачити, що їхня віра може працювати разом з іншими інтересами, у тому числі в іграх.

У серпні священик у своєму акаунті в Twitter запустив опитування про те, якій грі надають перевагу його читачі. Minecraft виграв із результатом в 64%. Правда, в даному випадку запустити сервер буде не так просто – потрібно спочатку офіційне схвалення Ватикану.

Джерело Rome Reports
Не пропустіть