Свіжа бета iOS 13 розкрила дату презентації iPhone 11

Компанія Apple випустила сьому бета-версію iOS 13, а сайті iHelp BR виявили в цьому оновленні скріншот з датою, на яку, ймовірно, запланована презентація нових айфонів.

Скріншот називається HoldForRelease (приблизно можна перевести як «притримати до релізу»), а на календарі відзначено десяте число, вівторок. 10 вересня як раз буде у вівторок, з чого можна зробити, що на цю дату у Apple заплановано захід.

У вересні Apple традиційно проводить презентацію нових смартфонів, а це значить, що 10 вересня Apple може представити моделі iPhone наступного покоління. З чуток, в цьому році компанія змінить схему найменування смартфонів і випустить в продаж три пристрої: iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max.

Нова схема назв видається цілком логічною: iPhone 11 – найпростіша модель, iPhone 11 Pro призначений для більш вимогливих користувачів, а iPhone 11 Pro Max – флагман зі збільшеним корпусом і поліпшеними параметрами.

В позиціюванні пристроїв нічого не зміниться. iPhone 11 Pro буде сприйматися покупцями як найбільш оптимальний і універсальний флагман, а дві інші моделі — як більш дешевий і компромісний варіант і апарат для людей з вищими запитами за розміром екрану, обсягом пам’яті і фотографічними можливостями.

10 вересня також може відбутися офіційний випуск iOS 13 і оновлених версій інших операційних систем Apple.


Не пропустіть