Створений додаток, що видаляє людей з фото

Програма зроблена не тільки для розваги, але і з метою показати світ, якби всі люди раптово зникли

Команда розробників Do Something Good випустила незвичайний додаток Bye Bye Camera для мобільних пристроїв – камеру, яка віддаляє людей з фотографій. Вона робить це в автоматичному режимі і стирає абсолютно всіх виявлених представників людства, а не тільки обраних користувачем.

Використовувати Bye Bye Camera вкрай просто: достатньо зробити знімок і почекати кілька секунд – додаток зробить все самостійно. Програма підтримує не тільки зйомку на основну камеру, але і на фронтальну – утиліта видалить людей навіть на селф-знімках.

Bye Bye Camera працює на основі технологій штучного інтелекту: завдяки системі YOLO (You Only Look Once), вона розпізнає контури людей на фотографіях, а потім стирає їх зі знімків за допомогою контекстно-залежної заливки ( в Adobe Photoshop ця опція називається саме так).

Програма функціонує тільки при наявності інтернет-з’єднання. На перший погляд може здатися, що цей додаток створено виключно в розважальних цілях, проте це не так. Як з’ясувало видання Artnome, в команду Do Something Good входять художник під ніком Damjanski (він її засновник), двоє розробників з Росії та ще 13 осіб з різних куточків світу. Вони створили Bye Bye Camera, щоб показати постлюдську епоху – яким стане світ, якщо все люди зникнуть (але тварини нікуди не подінуться – програма не видаляє їх з фотографій). На даний момент програма Bye Bye Camera доступна тільки в App Store. Вона оцінена в 3 долари. Судячи з відгуків, додаток не завжди справляється зі своїм завданням. Задумка розробників зацікавила багатьох заокеанських власників iPhone, iPad і iPod Touch – на момент написання новини програма займає 17 місце в рейтингу найбільш популярних додатків категорії «Фото і відео» американського App Store.


Не пропустіть