Стали відомі ціни всіх iPhone 14

Компанія Apple повинна презентувати нові iPhone 14 лише восени цього року, а восени вже з’являються дані про новий модельний ряд. Згідно з інсайдерськими даними, зараз всередині компанії йде дуже жваве обговорення цінової політики новинок, і дані про це вже з’явилися в Мережі.

Так, компанія Apple планує внести досить значні зміни в дизайн смартфонів, а також відмовитися від молодшої версії iPhone mini з 5.4-дюймовим дисплеєм, через що стартова ціна iPhone 14 виросте у порівнянні з iPhone 13. Згідно з даними, що доступні на даний момент, базова конфігурація iPhone 14 коштуватиме від 799 доларів.

Слід зазначити, що раніше стало відомо, що всі iPhone 14 будуть поставлятися з об’ємом внутрішньої пам’яті від 128 ГБ. Модель iPhone 14 Max коштуватиме від 899 доларів, iPhone 14 Pro – від 1099 доларів, iPhone 14 Pro Max – від 1199 доларів. Слід нагадати, що iPhone 13 коштував 799 доларів, iPhone 13 Pro – 999 доларів, iPhone 13 Pro Max – 1099 доларів, і, по суті, ціна стандартної версії не змінилася, і подорожчали лише Pro-варіанти. Окрім цього, замість iPhone mini, що коштував 699 доларів, з’являється iPhone Max, ціна якого, зрозуміло, відчутно вища.

Згідно з даними, що є на даний момент, за роботу всіх iPhone 14 буде відповідальний новий топовий чіпсет Apple A16 Bionic. Моделі отримають оновлений дизайн без звичного всіх “вирізу-чуба” – замість нього буде зменшений овальний виріз. Окрім цього, основна камера смартфонів буде включати головний сенсор 48 МП. Моделі отримають титанову рамку. Дуже важливо зазначити, що у деяких версіях iPhone може не бути слота для SIM-карти, оскільки Apple планує повністю перейти на eSIM. Презентація нових iPhone 14 має пройти вже у вересні цього року.


Не пропустіть