Стали відомі терміни запуску та дизайн майбутньої розкладачки Honor Magic Flip

Honor готується представити свій перший складний смартфон зі згинанням в стилі “розкладачки” незабаром. Майбутнє пристрій зі складним корпусом вже раніше був помічений у витоках, і зараз стали відомі терміни запуску та дизайн Magic Flip.

Нещодавній витік вказував на те, що Magic Flip вийде у світ під час Китайського свята Весняного фестивалю. Це тепер підтвердив відомий інсайдер на Weibo.

Для тих, хто не в курсі, Весняний фестиваль в Китаї буде проходити з 10 по 17 лютого 2024 року. Крім цього, інсайдер також поділився зображенням, яке дозволяє нам поглянути на новий розкладний телефон.

Витікше фото показує задній дизайн Magic Flip з двома круглими модулями. Ймовірно, верхній модуль містить фотосенсори, тоді як нижній має зовнішній дисплей-обкладинку. Отже, дизайн здається досить схожим на розкладні телефони колишньої материнської компанії Huawei. За наявною інформацією, Magic Flip працює від батареї на 4500 мАг, яка складається з двох частин по 2420 мАг і 1980 мАг відповідно.

На жаль, це все, що ми знаємо на даний момент. Пам’ятайте, що це все ще лише непідтверджений звіт, тому наразі приймайте ці новини з певною долею скепсису, оскільки ми будемо надавати оновлення, якщо буде доступно додаткова інформація щодо цього пристрою.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть