Стали відомі характеристики Sony Xperia Compact

Приблизно тиждень тому у Мережі з’явилися рендери майбутнього флагманського смартфона Sony Xperia Compact, а зараз стало відомо більше подробиць про характеристики моделі. Очікується, що модель буде оснащена субфлагманським чіпсетом Qualcomm Snapdragon 775G та буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління.

Діагональ дисплея складе 5.5 дюйма, роздільна здатність – Full HD+. Основна камера оснащена подвійною основною камерою, з якої відома роздільна здатність лише головного – вона складе 13 МП. Модель буде оснащена також краплеподібною фронтальною камерою з роздільною здатністю 8 МП. Крім цього, модель оснащена стереодинаміками, мініджеком 3.5 міліметра та роз’ємом USB-C.

На жаль, об’єм акумулятора на даний момент не відомий, що прикро, оскільки у компактних смартфонах це один з найбільш важливих параметрів. Слід врахувати, що габарити смартфона складуть 140 х 68.9 х 8.9 міліметра, тобто його справді можна назвати дуже компактним за сучасними мірками. Очікується, що модель вийде або разом з Xperia 1 III вже цього місяця, або восени, разом з Xperia 5 III.

Не пропустіть