Стали відомі характеристики Realme Watch S

Компанія Realme випустила свій перший смарт-годинник Realme Watch ще у травні, і ще тоді нам розповіли, що планується випуск моделі Watch S Pro у четвертому кварталі 2020 року, у якої буде круглий AMOLED-дисплей. Зараз стало відомо, що планується випуск круглої не-Pro версії, що стало відомо завдяки сертифікації в FCC.

Видання GSMArena опублікувало схематичне зображення Realme Watch S, яке підтверджує, що у годинника буде акумулятор об’ємом 390 мАг та захист за стандартом IP68. Також будуть сенсори серцебиття та SpO2 та конектори для зарядки, але їхнє розташування буде відрізнятися від тих, які були на Pro-версії. Щоправда, у Watch S будуть такі самі дві кнопки, як у Watch S Pro.

Очікується, що смарт-годинник презентують вже наступного місяця. На жаль, решат характеристик залишаються невідомими, але про Pro-версію нам відомо більше. Згідно з останніми даними, у неї буде AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 454 х 454 та акумулятор об’ємом 420 мАг. Вага разом з ремінцем складе 63.5 грама. Має бути підтримка GPS та GLONASS. Також у Pro-версії буде сенсор освітлення для автоматичного регулювання яскравості дисплея.

Джерело GSMArena

Не пропустіть