Стали відомі характеристики Realme Race – він отримає Qualcomm Snapdragon 888

Компанія Realme працює над флагманським смартфоном, який фігурує під кодовим іменем “Race” та під кодовим модельним номером RMX2202. За роботу смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 (виявилося, що новий флагманський чіпсет Snapdragon отримає модельний номер не 875, як очікувалось раніше, а 888).

В парі з чіпсетом працюватиме 12 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті складе 256 ГБ. Смартфон працюватиме під управлінням операційної системи Android 11 з оболонкою Realme UI 2.0. У Мережі вже з’явилося зображення смартфона, з якого можна побачити круглу камеру, яка дуже нагадує рішення у останніх флагманських смартфонах Huawei Mate. На даний момент невідомо, чи отримає смартфон флагманську швидку зарядку Realme UltraDART потужністю 125W, чи вона все-таки дебютує в іншому девайсі.

Генеральний директор Realme також вже офіційно анонсував, що незабаром планується вихід нового флагманського смартфона, за роботу якого буде відповідальний флагманський п’ятинанометровий чіпсет. Також стало відомо, що смартфон не ввійде до жодного з актуальних модельних рядів Realme (Q, V чи X), а стане першим у повністю новому модельному ряду. Очікується, що модель вийде у січні або лютому наступного року.

Джерело GSMArena
Не пропустіть