Стало відомо,яким буде трекер сну в Apple Watch

Про це "цілком таємно" стало відомо інсайдеру

 

Сьогодні, 3 вересня, стало відомо про функцію, що носить кодове ім’я “Burrito”. Як повідомляється інсайдером, мова йде про трекер сну, що повинен зявитися в нових моделях Apple Watch.

Трекер буде вбудований в смарт-годинник. Ніякого додаткового обладнання для його роботи не знадобиться. За задумом Apple, трекер буде контролювати серцебиття і пульс користувача під час сну.

Він також зможе відстежувати момент пробудження: якщо власник годинника прокинеться раніше будильника, то звуковий сигнал в призначений час буде відключений або замінений на вібрації. Дані про якість сну можна буде побачити або в додатку Здоров’я, або в категорії Сон.

Остання розробляється спеціально для Apple Watch з трекером. Нова опція також зможе автоматично включати режим «Не турбувати», коли користувач спить. Однак є невелика проблема. Більшість користувачів ставлять Apple Watch на зарядку і лягають в ліжко вже без них. У такій ситуації в трекері сну просто немає сенсу. Apple Watch почнуть нагадувати про зарядку не тільки при розряді батареї, як зазвичай, а й просто під вечір, з запасом. Щоб ви лягали спати з уже зарядженими годинниками.


Не пропустіть