Стало відомо, який буде новий OnePlus 9 Pro

Незважаючи на те, що до офіційної презентації OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro залишилося ще багато часу, у Мережі з’являється все більше й більше інсайдерської інформації про ці моделі, що каже про те, що моделі вже готуються до стадії виробництва. Це означає, що і всю апаратну, і всю дизайнерську складові вже погоджено.

Зараз видання Gizchina опублікувало інсайдерські рендери OnePlus 9 Pro, завдяки чому його зовнішній вигляд для нас вже не є секретом. Судячи по всьому, смартфон не здивує своїм дизайном, оскільки буде більше нагадувати OnePlus 8T, ніж повністю нову модель. Головною відмінністю у зовнішньому вигляді, судячи по всьому, стане модуль основної камери.

Смартфон буде оснащений AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 6.55 дюйма, загнутими гранями та фронтальною камерою у верхньому лівому. В першу чергу смартфон цікавий оновленою основною квадрокамерою, характеристики якої досі залишаються невідомими. Роз’єм USB-C, перфорація під динамік, слайдер для переключення звукових режимів та кнопка регулювання гучності на своїх звичних місцях.

На даний момент інсайдер не поділився характеристиками смартфона, але нам вже досить давно відомо, що він отримає дисплей з частотою оновлення 120 Гц, флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 875 та швидку зарядку потужністю 65W, а також швидку бездротову зарядку. Окрім OnePlus 9 Pro, очікується вихід також OnePlus 9 та ще одного невідомого смартфона у цьому модельному ряду, але характеристики цих моделей на даний момент залишаються невідомими, як і їхній дизайн.

Джерело Gizchina
Не пропустіть