Стало відомо, як Wi-Fi загрожує користувачам

Американські дослідники заявили, що Wi-Fi може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям, у тому числі і з репродуктивною системою.

Випромінювання роутерів, ноутбуків, мобільних пристроїв та інших девайсів, що використовують бездротову мережу, на думку дослідників з США, знижує рівень тестостерону, що в свою чергу знижує якість чоловічої сперми, зменшуючи розміри яєчка. Крім цього дана технологія негативним чином впливає на центральну нервову і вегетативну систему, викликає ендокринні порушення, руйнує клітини і навіть приходить до психологічних розладів.

У разі тривалого впливу відбуваються порушення в роботі тканин органів, що згодом викликає їх деградацію. При цьому порушується і біохімія людської крові. Причому особливо сильно і згубно все це відбувається з незміцнілим дитячим організмом.

Вчені радять мінімізувати вплив Wi-Fi на свій організм. Так, в квартирах і будинках можна протягнути кабель, що втім не завжди є можливим. А ось ідея винести роутер і точку доступу в ту кімнату, де ви не проводите багато часу, є реальним. Звичайно, в ідеалі було б виїхати в глуху місцевість, але для сучасної людини це нереально.


Не пропустіть