Стало відомо, як виглядатиме бюджетний LG W41

LG презентував W31 та W31 Plus минулого листопада, і незабаром компанія планує презентувати продовження цього модельного ряду, яке включатиме LG W41, LG W41 Plus та LG W41 Pro. Новину опублікував інсайдер Еван Бласс, на якого посилається видання GSMArena.

Модель оснащена основною квадрокамерою з головним сенсором 48 МП, сканером відбитків пальців на задній панелі та фронтальною камерою, яка розташована у верхньому лівому куті дисплея. На лівій грані смартфона розташований слот під SIM-карту, а на правій – кнопка ввімкнення та кнопка регулювання гучності, а також кнопка для запуску Google Assistant.

На жаль, джерело не опублікувало інформації про те, якими будуть решта характеристик нових моделей, але не варто очікувати, що вони будуть особливо відрізнятися від минулорічних LG W31. Тим не менше, точно відомо, що всі три моделі – LG W41, LG W41 Plus та LG W41 Pro будуть оснащені всіма вищеперерахованими характеристиками.

Схоже на те, що чутки про бажання компанії LG піти з ринку смартфонів передчасні, щоправда, це ніяк не спростовує чуток про продажу смартфонного підрозділу LG компанії Vingroup. Цілком можливо, що LG W41 буде презентований вже під брендом Vingroup.

Джерело GSMArena
Не пропустіть