Стало відомо, як будуть виглядати Microsoft Surface Pro 8 і Surface Laptop 4

Очікується, що обидва пристрої Surface з'являться на початку 2021 року.

Планшет Microsoft Surface Pro 8 і ноутбук Surface Laptop 4 засвітилися на нових зображеннях. Обидва пристрої, швидше за все, будуть випущені на початку наступного року, і, схоже, їх дизайн, в порівнянні із зовнішнім виглядом попередників, ніяк не зміниться.

Користувач Twitter, який виявив зображення, заявив, що Surface Pro 8 може бути доступний в модифікації з підтримкою LTE.

Windows Central повідомляє, що Surface Pro 8 і Surface Laptop 4 можуть бути випущені вже в середині січня з процесорами Intel 11-го покоління і підтримкою графіки Intel Xe. При цьому ноутбук буде також представлений в модифікації з чіпом AMD, модель якого поки невідома.

Нагадаємо, на початку цього місяця на торговому майданчику eBay з’явився інженерний зразок Surface Pro 8 — він заснований на процесорі Core i7-1165G7, оснащений 32 Гб оперативної пам’яті і твердотілим накопичувачем на 1 Тб.

Microsoft зазвичай оновлює лінійку Surface Pro і Surface Laptop в жовтні. Цього року компанія представила ​​нову модель Surface Laptop Go і оновлений Surface Pro X.

Джерело TheVerge
Не пропустіть