Стало відомо, як буде виглядати iPhone 12 Pro

І виглядає пристрій, відверто кажучи, дуже незвично

Все більше даних свідчить про те, що iPhone, який буде представлений цього року, стане одним із найбільш знакових смартфонів останніх років. Пов’язано це не тільки з редизайном пристрою і появою підтримки мобільних мереж п’ятого покоління, але також і з тим, що пристрій оснастять новітніми технологіями, яких просто немає у конкурентів. Але якими саме – поки невідомо. Зате вже зараз відомо те, які саме зовнішні зміни очікують пристрій.

Популярний YouTube-канал EverythingApplePro, спільно з одним із засновників інтернет-ресурсу XDA Developers Максом Вейнбахом, опублікував нове відео, в якому розповів найсвіжішу інформацію про майбутні новинки Apple. У числі іншого на відео можна помітити те, як буде виглядати iPhone 12 Pro в ексклюзивному саме для даної версії синьому кольорі.

Що цікаво, смартфон дуже сильно нагадує iPhone 5, 5s і SE, що вже стали культовими, не в останню чергу завдяки грубим пласким бічним граням. Крім цього, YouTube-канал розповів про те, що новинка буде оснащена аж 6 ГБ оперативної пам’яті і, що менш дивно, новим поколінням фірмових процесорів Apple A14. Нагадаємо, що найближчим анонсом Apple повинен стати iPhone 9, що представляє собою друге покоління популярного iPhone SE. Що ж стосовно лінійки iPhone 12, то її покажуть лише у вересні, в рамках щорічної осінньої презентації компанії.

Джерело YouTube