Стало відомо, у якого оператора найкращий мобільний інтернет

Французька компанія nPerf опублікувала дослідження за першу половину 2020-го року, у якому визначила лідера по швидкості мобільного інтернету – ним став мобільний оператор Vodafone. Дослідження є аналізом даних з користувацьких пристроїв при замірах швидкості у мобільному додатку nPerf. Оцінка включає в себе результати тестів швидкості завантаження та вивантаження, затримки, веб-серфінгу та стрімінгу відео.

Згідно з даними дослідження, протягом перших шести місяців користувачі nPerf провели більше 37 тисяч тестувань, використовуючи мобільний додаток для Android чи iOS, а проводилось воно у всіх мережах: 2G, 3G та 4G. Результат – найвищу швидкість продемонстрував оператор Vodafone, у якого середня швидкість завантаження складає 19 Мбіт/с, вивантаження – біля 9 Мбіт/с, а затримка менше 50 мілісекунд. Також Vodafone продемонстрував найкращі результати перегляду веб-сторінок.

У мобільного оператора Vodafone Україна підкреслили, що такої швидкості вдалося досягти, модернізувавши мережі, котрі оператор постійно покращує для нарощування ємності мережі 4G у багатьох областях України (вона охопила більш, ніж 10 тисяч секторів базових станцій на чотирьох тисячах площадок). У Києві Vodafone успішно провів та запустив нове 4G-обладнання AirScale від Nokia, яке готове до роботи з 5G, завдяки чому вдалося досягти рекордної швидкості в 525 Мбіт/с.

Не пропустіть