Стало відомо, скільки часу ми витрачаємо на свої смартфони

9 років.

Багато з нас можуть визнати те, що смартфони забирають занадто багато часу. Дослідницька компанія Whistle Out дізналася, скільки часу сучасні люди проводять в смартфонах щодня.

Згідно зі звітом сайту порівняння мобільних пристроїв WhistleOut, середньостатистичний американець проводить за телефоном майже дев’ять років. В середньому в день на це йде 3,7 годин.

У дослідженні взяли участь 1000 чоловік. Вони були умовно поділені на три групи: «бумери» (народжені в 1946-1964 роках), «покоління Х» (1965-1980 роки) та «міленіали» (1981-1996 роки). Спершу дослідники запитали, скільки часу в середньому учасники проводять в смартфонах щодня, а потім почали рахувати, враховуючи також середню тривалість життя і середній вік придбання смартфона.

Виявилося, що у всіх трьох груп різниця у використанні смартфонів невелика. «Бумери» витрачають на них щодня в середньому 2,5 години, «покоління Х» — 3 години, а «міленіали» — 3,7 години.

Якщо взяти середню тривалість життя і припустити, що в майбутньому цей показник не зміниться, то в результаті «міленіали» витратять 9 років на смартфони. Для порівняння, на сон людина в середньому витрачає від 15 до 30 років.


Джерело Whistle Out digitalinformation

Не пропустіть