Стало відомо, що “зламало” вересневе оновлення Windows 10

Випущене в цьому місяці оновлення KB4515384 для Windows 10 (версія 1903 або May 2019 Update) «ламає» механізм авторизації в обліковий запис за допомогою PIN-коду.

Дана проблема не є новою, проте її повторне виникнення з виходом вересневих оновлень виявилося несподіванкою. В кінці минулого місяця компанія Microsoft випустила кумулятивне оновлення KB4512941, виправляти неполадки з механізмом авторизації. Однак незрозуміло, чи то це патч виявився неефективним, то чи проблема виникла знову, але з інших причин.

Відповідно до опису, оновлення KB4512941 виправляло помилку, через яку персональний ідентифікаційний номер (PIN) не з’являвся під час авторизації в Internet Explorer.

В даний час Microsoft, схоже, ще не знає про проблему, яка знову повернулася. Єдиний спосіб її вирішити – видалити весь вміст папки NGC, де зберігаються всі пов’язані з PIN-кодом налаштування. Користувачі, що зіткнулися з проблемою, рекомендують видалити вміст папки C:\Windows\ServiceProfile\LocalServices\AppData\Local\Microsoft\Ngc і перезавантажити систему.

Джерело securitylab.ru

Не пропустіть