Стало відомо, коли вийде найдешевший флагман зі Snapdragon 888

Компанія Redmi, яка є суббрендом Xiaomi, готується до випуску свого флагманського модельного ряду Redmi K40 у 2021 році. Зараз стало відомо, коли будуть презентовані ці новинки. Згідно з інформацією, опублікованою інсайдерами, цей модельний ряд буде презентований 20 січня 2021, тобто зразу після презентації нового флагманського чіпсета MediaTek Dimensity.

Очікується, що за роботу молодшої моделі Redmi K40 буде відповідальний чіпсет MediaTek (щоправда, модель поки невідома), а за роботу старшої, Redmi K40 Pro, буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888. Як і минулого року, Pro-версія повинна стати найдешевшим флагманом на основі флагманського чіпсета Qualcomm.

У Мережі вже з’явилися рендери нового флагманського Redmi K40 Pro, з яких можна побачити, що Redmi K40 Pro таки отримає фронтальну камеру в дисплеї, а не висувну. Саме через це новий флагманський смартфон Redmi, враховуючи те, що фішкою Redmi K20 Pro та Redmi K30 Pro була висувна фронтальна камера, може розчарувати фанатів серії.

Слід нагадати, що до цього компанія Xiaomi презентувала перший у світі флагманський смартфон на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 888, Xiaomi Mi 11. Разом з ним не показали Pro-версії Xiaomi Mi 11, але вона повинна бути презентована вже незабаром, в кінці січня-на початку лютого. Також компанія Xiaomi повідомила, що вже продано понад півмільйона штук Xiaomi Mi 11.

Не пропустіть