Стало відомо, коли вийде ігровий смартфон Redmi з MediaTek Dimensity 1200

Недавно у Китаї був презентований флагманський смартфон Realme GT Neo, який став першим смартфоном з чіпсетом MediaTek Dimensity 1200. Раніше нам стало відомо, що компанія Redmi працює над смартфоном з цим чіпсетом, а тепер авторитетний інсайдер повідомив, що модель повинна дебютувати в середині або в кінці цього місяця.

Модель фігурує під кодовим модельним номером M2104K10C і вже пройшла сертифікацію TENAA та 3C. Смартфон повинен отримати основну квадрокамеру з головним сенсором 64 МП. На жаль, решта характеристик на даний момент залишаються невідомими, але очевидно, що у моделі буде об’ємний акумулятор та підтримка швидкої зарядки.

Нагадаємо, що MediaTek Dimensity 1200 – це флагманський чіпсет від MediaTek, який по потужності приблизно відповідає Qualcomm Snapdragon 870. Цілком імовірно, що на міжнародному ринку вийде під брендом Poco, як частина модельного ряду Poco F. Щоправда, інформація про це ще не підтверджена, але модель вже пройшла сертифікацію в Індії під іншим кодовим модельним номером, тому вихід під іншим брендом цілком імовірний.

Realme GT Neo вийшов на китайському ринку за ціною 275 доларів, тому цілком імовірно, що ігровий смартфон Redmi вийде з приблизно такою самою ціною. Враховуючи, що Realme GT Neo показує дуже непогані продажі, варто очікувати від ігрової моделі Redmi на MediaTek Dimensity 1200 такого ж успіху.


Не пропустіть