Стало відомо, коли Apple випустить складаний iPhone та iPad Air з OLED екраном

Схоже, що Apple все більше і більше звикає до OLED-дисплеїв на своїх планшетах! Маркетингові дослідження прогнозують сплеск попиту на OLED-планшети iPad Pro, кількість поставок яких лише цього року перевищить 9 мільйонів. Samsung і LG готуються до виробництва цих дисплеїв для майбутнього оновлення iPad Pro, яке очікується в період з квітня по червень. Це всього за кілька місяців. Але це не найцікавіша новина з цього звіту.

Apple не зупиняється на досягнутому. Чутки вказують на те, що у 2028 році з’явиться OLED iPad Air, який матиме зовсім іншу технологію порівняно з моделлю Pro. Аналітики припускають, що Air використовуватиме одношаровий OLED-дисплей, тоді як Pro матиме двошарову версію для кращої продуктивності.

У той час як планшети отримують візуальне оновлення, ноутбуки не залишаються осторонь. Прогнозується, що попит на OLED-ноутбуки стрімко зростатиме, оскільки їхні дисплеї є набагато якіснішими та функціональнішими, ніж LCD-дисплеї. На цьому ринку, на відміну від планшетів, де домінує Apple, очікується більш широке впровадження OLED-технології різними виробниками, які прагнуть виділитися з натовпу.

Якщо вийти за рамки планшетів і ноутбуків, то майбутнє може бути складним і для Apple. Аналітики прогнозують, що 7-8-дюймовий складаний iPhone порадує нас у 2026 році. Маючи більший складаний корпус, Apple може вдосконалити технологію, яку тестують її найбільші конкуренти (Samsung і Google), що вже вдосконалили більшість аспектів складних телефонів. Ми можемо очікувати яскравіших, чіткіших візуальних ефектів і, можливо, абсолютно нового складного iPhone – майбутнє технологій виглядає яскраво (буквально)!

Джерело MacRumors

Не пропустіть