Стало відомо, коли Apple презентує свою AR-гарнітуру

Компанія Apple вже декілька років розробляє власну AR-гарнітуру, яка, як очікується, може зробити не меншу революцію, ніж iPhone свого часу. Згідно з новими інсайдерськими даними, Apple презентує її вже у червні, у рамках своєї конференції WWDC 2023.

Нагадаємо, раніше інсайдери стверджували, що презентація AR-гарнітури Apple Reality Pro (у Мережі є інформація саме про таку очікувану назву гаджета), запланована на квітень. Судячи зі всього, компанії потрібен час, щоб вирішити проблеми з апаратними та програмними складовими гарнітури. У компанії поки ніяк не коментують анонс пристрою, але він має поступити у продаж вже у цьому році.

Як стверджують інсайдери, у компанії планують встановити ціну пристрою на рівні близько 3000 доларів. Хоч ціна і висока, девайс має запропонувати досить серйозні можливості: у його оснащення будуть входити два дисплеї з роздільною здатність 4К, комплексна система трекінгових камер, продуктивна платформа Apple M2 та власна операційна система xrOS з можливістю взаємодії за допомогою жестів та голосових команд. Окрім цього, Apple розробляє більш доступний варіант AR-гарнітури, що має мати приблизно вдвічі нижчу ціну і буде презентований у 2024 році.

Джерело Mezha.Media

Не пропустіть