Стало відомо, хто винен у низьких продажах iPhone 12 mini

Це iPhone SE (2020).

Незважаючи на низькі продажі iPhone 12 mini, джерела повідомили відомому інформатору Джону Проссеру, що Apple випустить його наступника — iPhone 13 mini. Згідно з цими джерелами, головною причиною провалу iPhone 12 mini став успіх iPhone SE (2020). А оскільки в 2021 році iPhone SE не буде випущений, iPhone 13 mini буде продаватися знатно краще.

Навіщо Apple випускати ще один iPhone mini, якщо існуюча модель так погано продається? За словами Проссера і багатьох інших представників галузі, iPhone SE 2020 року істотно вплинув на продажі iPhone 12 mini через його значно нижчу вартість. Багато покупців, яким був потрібен iPhone меншого розміру, вирішили купити iPhone SE замість 12 Mini, заощадивши при цьому 300 доларів.

Як пише джерело, користувачі iPhone 12 mini будуть не проти невеликого даунгрейда однокристальної платформи з Apple A14 до Apple A13, як і не проти виключення з переліку характеристик модему 5G. Якщо все це реалізується  при створенні iPhone 13 mini, то ця модель буде сильніше відрізнятися від інших представників лінійки, ніж нинішній iPhone 12 mini від звичайного iPhone 12.

А оскільки Apple не планує випускати iPhone SE до 2021 року, iPhone 13 mini буде конкурувати з меншою кількістю пристроїв.

Джерело notebookcheck

Не пропустіть