Стала відома дата випуску Realme Watch S

Компанія Realme презентувала свій перший смарт-годинник вже декілька місяців тому, а на виставці IFA 2020, яка пройшла у серпні, ми побачили анонс ще двох смарт-годинників, які повинні вийти у четвертому кварталі 2020 року. Зараз компанія Realme повідомила, що новий смарт-годинник Realme Watch S буде презентовано у Пакистані 2 листопада.

Нам вже відома досить велика кількість деталей про Realme Watch S. Смарт-годинник повинен отримати круглий дисплей з діагоналлю 1.3 дюйма та датчиком освітлення, який буде регулювати в залежності від нього рівень яскравості дисплея. Нагадаємо, що перше покоління Realme Watch було оснащене квадратним дисплеєм та не мало сенсора освітлення, на що скаржилась досить велика частина власників.

Нам відомо, що у смарт-годинника буде 16 спортивних режимів та багато фішок, пов’язаних з моніторингом стану здоров’я. Компанія Realme вже підтвердила, що у смарт-годинника буде датчик серцебиття та пульсоксиметр SpO2 для вимірювання рівню насичення крові киснем. Нагадаємо, що цього сенсора нема у недавно анонсованих Xiaomi Mi Watch Resolve/Mi Watch Color, завдяки чому у Xiaomi може з’явитися досить серйозний конкурент в цьому плані.

Нам також відомо, що у Realme Watch S буде середня, як для смарт-годинників цього класу, автономність – вона повинна скласти до 15 днів, при цьому ми не знаємо, яким буде об’єм акумулятора. Смарт-годинник повинен бути доступним у чорному, синьому та зеленому кольорових варіантах. Ціна на даний момент залишається невідомою.

Джерело gizmochina

Не пропустіть