Стала відома дата анонсу OnePlus TV

Вперше про вихід OnePlus на ринок розумних телевізорів повідомив співзасновник і виконавчий директор компанії Піт Лау (Pete Lau) у вересні минулого року. Тоді він повідомив, що в 2019 році OnePlus представить свій власний телевізор, не розкриваючи інших деталей про прийдешній анонс.

Згідно з недавніми повідомленнями надійних джерел, OnePlus TV буде представлений 26 вересня поточного року, але сама компанія замовчує дату анонсу. Раніше на цьому тижні організація Bluetooth SIG сертифікувала кілька модифікацій телевізора OnePlus. Між собою вони відрізняються діагоналлю екрана і регіоном продажу (55Q1IN – 55 дюймів, Індія; 65Q2CN – 65 дюймів, Китай і т.д.).

За наявними даними, телевізор буде оснащений 4K-дисплеєм з технологією HDR, ОС Android TV, Bluetooth 5.0 і «преміальним дизайном». Серед програмних особливостей — голосовий помічник Google Асистент, який дозволить управляти телевізором без пульта дистанційного керування.

В якості альтернативи помічникові від Google користувачеві пропонують асистента від Amazon – Alexa. Крім голосового управління, згадується функція поліпшення зображення за допомогою AI-алгоритмів.

Цінник на розумний телевізор очікується в районі від 600 до 1000 доларів. OnePlus TV буде доступний на ринках Китаю, США, та Індії (в крайньому разі, в перший час).


Не пропустіть