Stability AI представила інноваційну генеративну модель для коротких відео Stable Video Diffusion

Компанія Stability AI офіційно презентувала генеративну модель під назвою Stable Video Diffusion, спрямовану на створення коротких відео. Ця технологія базується на моделі Stable Diffusion, що використовується для генерації зображень за допомогою текстових підказок. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Stable Video Diffusion наразі доступна лише у дослідницькій версії і здатна створювати відеоролики на основі одного зображення. Інструмент існує у двох варіаціях – SVD та SVD-XT. Перший створює 14 кадрів відео, а другий – 25, з різною швидкістю від 3 до 30 кадрів на секунду.

“Ця передова генеративна модель для відео, яка зараз доступна в експериментальній версії, є важливим кроком у нашому бажанні розробити моделі для різних видів відеоконтенту”, – зазначено в оголошенні від Stability AI.

Компанія також відзначила, що наразі модель не призначена для комерційного використання. Важливою є зворотна інформація від користувачів стосовно безпеки та якості продукту, щоб вдосконалити його перед остаточним випуском.

Джерело Stability AI

Не пропустіть