США перекрили Huawei доступ до процесорів

Huawei дуже сильно залежить від TSMC

Компанія Huawei зіткнулася з новим випробуванням: Міністерство торгівлі США ввело нові обмеження, через які TSMC не може приймати від Huawei заявки на постачання компонентів для смартфонів.

Huawei дуже сильно залежить від TSMC. Ця компанія займається складанням процесорів Kirin, які розробляються HiSilicon, дочірнім підприємством Huawei. Крім того, вона поставляє ШІ-чипи і модемні мікросхеми.

За новими правилами, які встановило Міністерство торгівлі, американським виробникам необхідно отримувати спеціальну ліцензію на постачання своєї продукції Huawei. Видача таких ліцензій контролюється владою США, яка намагається боротися з Huawei економічними заходами.

Втім, у нових правилах передбачено деякі послаблення: TSMC зможе поставити Huawei мікросхеми, збірка яких здійснюватиметься з 15 травня по 14 вересня. Для подальших поставок буде потрібна ліцензія, у видачі якої, швидше за все, буде відмовлено.

Не виключено, що Huawei доведеться відмовитися від послуг TSMC. За чутками, компанія вже веде переговори із південнокорейською Samsung і китайською SMIC (China’s Semiconductor Manufacturing International Corporation) – на цих виробників правила, встановлені в Сполучених Штатах, звичайно ж, не поширюються.

За відомостями видання Nikkei, TSMC планує завершити співпрацю з Huawei. Нові замовлення на виробництво мікросхем не приймаються, але компанія збирається завершити збірку раніше замовлених процесорів і модемів.

Джерело NIKKEI

Не пропустіть