Співзасновник CD Projekt Red вибачився за плачевний стан Cyberpunk 2077

Співзасновник CD Projekt Red Марцін Івінський вибачився за стан Cyberpunk 2077. Він також розповів про плани студії і план оновлення гри в 2021 році.

«Консольна версія Cyberpunk 2077 не відповідала тим стандартам якості, яким ми б хотіли, щоб вона відповідала, – сказав Івінський. Я та вся команда керівників глибоко шкодуємо про це. Будь ласка, не звинувачуйте ні одну з наших команд в тому, що трапилося».

Івінський попросив геймерів не критикувати співробітників CD Projekt RED, оскільки всі рішення з підготовки і випуску гри приймало керівництво. Співзасновник студії запевнив, що ніхто в компанії не хотів продавати користувачам неготову гру.

За словами Івінського, система потокової передачі в грі стала постійним головним болем для консольної команди, і розробники прогледіли низку збоїв при тестуванні її різних версій. Він заявив, що перенесення тайтла на більш слабкі системи виявилася занадто складним завданням.

Студія CD Projekt Red також повідомила, що безкоштовне оновлення консолі наступного покоління для гри відбудеться в другій половині 2021 року. Однак перший великий патч для Cyberpunk 2077 вийде протягом наступних десяти днів. Він має вирішити частину проблем з грою на консолях останнього покоління.

Розробники також підтвердили плани зі створення декількох DLC, зокрема безкоштовних.

Джерело engadget YouTube engadget
Не пропустіть