SpaceX долає новий рубіж: демонструє перший супутниковий відеодзвінок Starlink Direct to Cell

З 2022 року SpaceX працює над запуском послуги супутникового телефонного зв’язку, запуск якої заплановано на 2024 рік. На цьому шляху вона співпрацює з T-Mobile та іншими міжнародними операторами, щоб надати послугу клієнтам. Щойно компанія пройшла важливий етап у розвитку сервісу.

У соціальній мережі X (колишній Twitter) компанія, що належить Ілону Маску, опублікувала пост з відео. На цьому відео співробітник SpaceX проводить відеодзвінок на X з іншим співробітником SpaceX. Особливо примітним є те, що відеодзвінок здійснюється з немодифікованого телефону, підключеного до Direct to Cell, що робить його першим відеодзвінком за допомогою цього сервісу.

Лише два місяці тому SpaceX надіслала листа до FCC, в якому хвалилася, що послуга «відповідає або перевищує цілі тестування». Хоча зображення на телефоні, що використовує Direct to Cell, трохи розмите, зрозуміло, що під час цього тесту послуга працює просто чудово.

Коли Direct to Cell буде запущена пізніше цього року, вона спочатку підтримуватиме лише текстові повідомлення. Очікується, що голос і дані з’являться у 2025 році.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть