Sony Xperia Compact буде відроджений у 2021 році

Компанія Sony останнім часом все частіше й частіше фігурує у витоках інформації, оскільки одночасно розробляє та готує до виходу декілька смартфонів. Найбільше інформації на даний момент про Sony Xperia 10 III, який працює на середньобюджетному чіпсеті Qualcomm Snapdragon 690. Очікується, що модель стане найбільш доступним 5G-смартфоном Sony.

Зараз з’явилися нові дані, які свідчать про те, що компанія Sony планує відродити модельний ряд Xperia Compact вже у першій половині 2021 року. Враховуючи, що свого часу цей модельний ряд був досить популярним, таке рішення виглядає цілком логічним. Нагадаємо, що у 2018 році компанія випустила Xperia XZ2 Compact, після чого нових моделей не виходило.

Очікується, що смартфон вийде під назвою Xperia 1 III Compact та отримає субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 775, який має бути презентованим вже у грудні цього року. Очікується, що смартфон отримає дисплей з діагоналлю до 5.5 дюймів, завдяки чому стане справді компактним, принаймні за сучасними мірками.

Такий хід виглядає цілком логічним, адже зараз компанія Apple презентувала флагманський компактний iPhone 12 mini, який зараз, по суті, поза конкуренцією, і багато компаній зараз будуть показувати свої альтернативи. У компанії Sony в цьому плані є перевага, адже компанія раніше вже випускала смартфони такого типу, і досить успішно, але з невідомих причин припинила робити це на деякий проміжок часу.

Не пропустіть