Sony розкрила особливості оберненої сумісності ігор PS5 та PS4

Обернена сумісність досить важлива при переході між поколіннями консолей, і консолі нового покоління в цьому плані досить непогані. Зараз компанія Sony опублікувала інформацію про те, як це працюватиме на PlayStation 5.

Нагадаємо, що наступного місяця, коли PS5 вийде, її стартовий ряд ігор буде невеликим, але є хороші новини для власників PS4 – вони зможуть грати в ігри зі своєї попередньої консолі, які вже є в їхній колекції. Зрозуміло, що колекція дисків не стане у пригоді, якщо ви купите PS5 Digital Edition, адже в неї немає дисковода, а от цифрові копії ігор з PS4 будуть підтримуватися.

Очікується, що ігри заграють новими барвами на PS5 завдяки підтримці технології Game Boost, яка забезпечить більш стабільні показники fps. Також ігри будуть використовувати фішки нового користувацього інтерфейсу консолі, щоправда, поки ми не знаємо, які саме. Перенести ігровий прогрес з гри для PS4 на PS5 можна буде по LAN-кабелю, Wi-Fi, за допомогою зовнішнього USB-накопичувача або через хмарне сховище для власників аккаунта PS Plus.

Компанія Sony також підтвердила, що не всі ігри будуть підтримуватися PS5. Ті проекти, у яких не буде підтримки оберненої сумісності, будуть позначені в магазині PlayStation позначкою “PS4 only”. Також ігри для PS4, які підтримує PS5, можна буде грати з використанням DualShock 4. VR-проекти, які будуть підтримувати обернену сумісність, будуть потребувати всіх необхідних аксесуарів. Ліцензовані ігрові рулі, аркадні контролери та джойстики для PS4 також будуть доступними для ігор PS4, сумісними з PS5, але використовувати DualShock 4 в іграх, створених лише для PS5, не вийде.Не пропустіть