Sony представила пульт для телевізора з вбудованою акустикою

Він може перемикати канали, навіть якщо користувач знаходиться в іншій кімнаті.

Sony Japan представила незвичайний продукт, який поєднує в собі функції великого бездротового динаміку і нетипового телевізійного пульта дистанційного управління. Пристрій дозволяє користувачам слухати телевізійний контент незалежно від того, де вони знаходяться в будинку.

Пристрій має назву SRS-LSR200. Завдяки вбудованим елементам управління, у користувача немає необхідності увесь час носити пульт поруч з динаміком. Він зможе налаштовувати телевізор, навіть якщо знаходиться в іншій кімнаті. За словами розробників, пристрій буде особливо корисним для літніх людей. Продукт також має роз’єм для навушників, який можна використовувати для нічного кіносеансу на великій відстані від екрану.

Користувачеві не знадобиться розетка: пристрій оснащений вбудованим акумулятором з заявленою автономністю до 13 годин в режимі відтворення. Корпус SRS-LSR200 захищений від бризків води за стандартом IPX2, що дозволяє використовувати новинку на кухні або у ванній.

Пульт також має цифрові клавіші для ввімкнення необхідного каналу, кнопки каналів для перемикання між станціями і багато іншого. Підключення до джерела звуку здійснюється по радіоканалу 2,4 ГГц, а розташовані під кутом 10 ° динаміки дозволяють домогтися більш виразного звучання при установці колонки на рівну поверхню.

Динамік можна замовити в Японії приблизно за 180 доларів США, але неясно, чи планує компанія випустити продукт на міжнародному рівні.

Джерело slashgear
Не пропустіть