Sony повертає гроші за The Last of Us Part II Remastered: причина – непорозуміння щодо цінової політики PlayStation

Інформація про ціни на ремастер The Last of Us Part II спричинила невелике замішання серед гравців PlayStation. Користувачі, які замовили гру за повною вартістю, не знаючи про доступний апгрейд за зниженою ціною, тепер отримають повернення коштів.

The Last of Us Part II Remastered пропонується за $50, але власникам оригінальної гри на PS4 надається можливість отримати його за акційною ціною — всього $10. Попри це, багато гравців неправильно зрозуміли цінову політику та замовили гру за повною вартістю, ігноруючи можливість дешевшого апгрейду.

У відповідь PlayStation почала автоматично повертати кошти гравцям, які оплатили The Last of Us Part II Remastered $50, маючи опцію оновитися за $10.

Щодо ремастера, варто відзначити покращену графіку, швидші завантаження та новий контент, такий як режим гри на гітарі та роглайк-режим No Return. Наразі гра доступна лише для PS5, але, враховуючи минулий досвід, можна очікувати виходу версії для ПК.

Хоча PlayStation поки що не анонсувала офіційний реліз гри на ПК, деякі джерела вказують на те, що розробка вже в процесі. Гравці можуть очікувати подальших оновлень щодо цього питання.

Джерело Pyo 5️⃣ (@mrpyo1)

Не пропустіть