Sony PlayStation 5: в мережі спливли нові подробиці про консолі майбутнього

Ігрова приставка вразила своїми можливостями

Навесні представник Sony привідкрив завісу таємниць щодо продуктивності майбутньої консолі  PlayStation 5. Тоді він лише поверхово оголосив про внутрішню начинку PS5. Днями ресурс HotHardware дізнався набагато більше детальної інформації та був приємно здивований потужністю PlayStation 5. Не секрет, що нова консоль в рази продуктивніша за PS4, яка вже застаріла за всіма показниками, хоч і нові ігри з’являються в магазинах для цієї приставки.

Заявлено, що всередині PS5 буде інтегрований 8-ядерний (16-потоковий) процесор Ryzen 3000 з тактовою частотою 3,2 ГГц. Графічний прискорювач буде побудований на базі архітектури Radeon Navi, яка має в загальній складності 72 обчислювальних блоки, 64 шейдерів і тактову частоту 1,55 ГГц і 16 ГБ пам’яті GDDR6. Грубо кажучи, новинка буде в 7 разів могутніше PS4, і це не може не радувати справжніх геймерів, які хочуть бачити красиву і плавну картинку.

Правда, виходу консолі в 2019 році очікувати точно не варто. Про ціни поки немає ніякої інформації, але інсайдери повідомляли, що гаджет буде продаватися за ціною 500-600 доларів на момент старту продажів. Ціни захмарні, але за таку продуктивність можна і заплатити.


Не пропустіть